Tynki gipsowo-cementowe z agregatu

Tynki gipsowo-cementowe z agregatu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Solidna firma budowlana, gwarantuje solidne wykonawstwo. Nasza działalność budowlana rozgrywa się na kilku płaszczyznach.Zaczynając od robót ogólnobudowlanych jak budowa i remonty obiektów komercyjnych oraz pomieszczeń mieszkalnych, a także prace budowlano-instalacyjne, remontowo-wykończeniowe i montażowe. Nasza firma budowlana za cel bierze sobie świadczenie kompleksowych usług budowlnych. Wraz z rozwojem firmy postawiliśmy na specjalizację, jednym z jej obszarów to tynki gipsowe agregatowe. Sprzęt, materiały i technologie używane przez naszą firmę dają gwarancję trwałości tynków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wykonujemy tynki cementowo – wapienne. Tynki agregatem tynkarskim mają zastosowanie w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, biurowych i przemysłowych. Odpowiedni dobór materiałów do uwarunkowań konkretnego obiektu zapewni odpowiednie właściwości termoizolacyjne oraz elastyczność i trwałość wykonanych tynków.

Innym z obszarów naszej działalności jest wykonawstwo posadzek przemysłowych. Solidnie wykonana posadzka przemysłowa, zapewnia trwałość utwardzonej warstwy wierzchniej, oraz nieprzerwaną pracę bez napraw i remontów przez okres wielu dziesięcioleci.
Posadzka betonowa zacierana cechuje się dużą odpornością na ścieranie mechaniczne, jest antypoślizgowa, łatwa w utrzymaniu czystości, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynowych. Jest dostosowana do składowania na niej materiałów, produktów, pracy ustawionej na posadzce maszyn i urządzeń, poruszania się po niej wózków widłowych oraz innych środków transportu. Wykonujemy posadzki przemysłowe z żelbetu i betonu.

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: blog początkującego elektronika, lpk208, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, glutamina katowice, pantomograf Gliwice, etykiety inspekcyjne z datą, Fotodepilacja Żary, GAP Fakturowy BMW, plisy Oświęcim, kostka fakturowana producent, rozstępy biceps
Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, akcesoria do łazienki Apavisa, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, tablice aluminiowe Paraga Centrum
top